Ti je ketu: Ballina > Moda > Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2018-19
GIVENCHY
Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2018-19

Është zyrtare: Peliçet me qime të gjata dhe me jakë gjigante, të kombinuara me rrip lëkure, janë trendi i këtij viti. Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2018 nga Givenchy përbën peliçe të llojeve të ndryshme dhe shumë moderne. Natyrisht se duam të jemi elegante, por të qenit trendi dhe me stil është çelësi! Këtë stinë, gjëja e parë në dollapin tuaj, që nuk duhet t’ju mungojë, është peliçja. Atë mund ta kombinoni bukur me xhinse ose pantallona të gjata. Sido që të jetë, ju nuk do të gaboni. Pra, pse të mos e provoni? Zgjidheni peliçen tuaj sa nuk është tepër vonë.

#RevistaTEUTA

 

Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në..

 

 

Revista TEUTA
Teuta Magazine

Revistë Moderne për Gruan Dhe Familjen
"Revista TEUTA"
Prishtinë, Kosovë

 

 

Të gjitha të drejtat e portalit www. revistateuta.com janë të rezervuara.
Asnjë material, nuk mund të shfrytëzohet, kopjohet, riprodhohet, publikohet në asnjë mënyrë nga ndonjë portal apo ndonjë medium tjeter pa leje të shkruar nga TEUTA.
Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. COPYRIGHT TEUTA
Kontakt: info@revistateuta.com  www.revistateuta.com
Prishtinë, Kosovë
 

Mobile Version | Desktop Version