Ti je ketu: Ballina > Aktuale > Rita Ora me pamjen glamuroze, rrëmben tërë vëmendjen
Rita Ora me pamjen glamuroze, rrëmben tërë vëmendjen

E veshur në fustan të zi kombinuar me parica të arta, me dekoltenë ekstra të hapur, këngëtarja sharmante, përherë plot energji, u veçua me imazhin e saj eksitues në ngjarjen kultorore Met Gala 2019, i cili u mbajt të hënën, në Muzeun Metropolitan të Artit në Nju-Jork. Ajo ishte në qendër të vëmendjes duke treguar të gjitha atributet joshëse, ndërkaq bizhutë nga diamanti që përfshinin një gjerdan dhe një palë vath, ia shtonin akoma bukurinë. Rita Ora është e pranishme në ngjarjet kulturore më të mëdha botërore dhe përherë zgjedh fustane magjepsëse për shfaqjen në evente publike. Fustanet e saj kryesisht janë jashtëzakonisht elegante, por njëkohësisht tejet provokuese.

 

#RevistaTEUTA

 

Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në..

 

 

Revista TEUTA
Teuta Magazine

Revistë Moderne për Gruan Dhe Familjen
"Revista TEUTA"
Prishtinë, Kosovë

 

 

Të gjitha të drejtat e portalit www. revistateuta.com janë të rezervuara.
Asnjë material, nuk mund të shfrytëzohet, kopjohet, riprodhohet, publikohet në asnjë mënyrë nga ndonjë portal apo ndonjë medium tjeter pa leje të shkruar nga TEUTA.
Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. COPYRIGHT TEUTA
Kontakt: info@revistateuta.com  www.revistateuta.com
Prishtinë, Kosovë
 

Mobile Version | Desktop Version