Ti je ketu: Ballina > Intervista
Neurokirurgu spinal që la Suedinë për Kosovën

Në kohën kur altruizmi dhe etika mjekësore po vijnë duke u harruar gjithnjë e më shumë nga një numër profesionistësh shëndetësorë, shembulli i disa të..
Shkëlzen Jetishi: Jeta ime me Valbonën

Fama dhe sukseset nuk i kanë ndryshuar ata. Të qetë, mirëkuptues, të përgjegjshëm ndaj njëri-tjetrit, të angazhuar në punë dhe të përkushtuar në maksi..
KALEIDOSKOPI I NJË SHQIPËRIE TË VËSHTIRË

Siç ndodh me fenomenet njerëzore, mes një procesi të vështirë reflektimi, më duhet të them se Edi Rama shfaqet në vitin 2013, në krye të ekzekutivit s..
Aty ku jetohet me amanetin e Heroit

Ndërsa është kthyer në Kosovë për të marrë pjesë në shënimin e manifestimit tradicional kulturor “Ditët e Agimit”, bashkëshortja e luftëtarit dhe hero..
E dashura e Shpatit, zgjedhja e tij!

Falë marrëdhënieve miqësore dhe të afërta që kanë ndërtuar nënë e bir, flasin me sinqeritet dhe pa rezervë, shfrytëzojnë çdo moment të lirë për të qen..
Si ka ndryshuar jeta ime që kur u bëra nënë?

Ndonëse është modelja më e bukur shqiptare, me bagazhin më të madh të suksesit në botë, madje, Emina Çunmulaj me të njëjtin sharm edhe sot vazhdon të ..
Revolta e artistit

E takojmë në Prishtinë. Ka ardhur nga Sarajeva në vendlindje për pak ditë pushimi. Në përpjekje për të takuar familjarë e miq, për të shuar nostalgjin..
Faqe 1 / 1

Revista TEUTA
265

Revistë Moderne për Gruan Dhe Familjen
"Revista TEUTA"
Prishtinë, Kosovë

 

 

Të gjitha të drejtat e portalit www. revistateuta.com janë të rezervuara.
Asnjë material, nuk mund të shfrytëzohet, kopjohet, rirodhohet, publikohet në asnjë mënyrë nga ndonjë portal apo ndonjë medium tjeter pa leje të shkruar nga TEUTA.
Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. COPYRIGHT 2017 TEUTA
Kontakt: info@revistateuta.net  ww.revistateuta.com
Prishtinë, Kosovë
 

Mobile Version | Desktop Version