Ti je ketu: Ballina > Opinione > Dhurata e muajit
Dhurata e muajit

Dëshironi ta komentoni shkrimin të cilin e keni lexuar në revistën Teuta, përmbajtja e të cilit ka zgjuar kureshtjen tuaj dhe ju ka pëlqyer më së shumti? Mendimin tuaj na e dërgoni në adresën elektronike letrat@revistateuta.com - ndërkaq ne do t’jua dhurojmë këtë komplet dhuratash:

Të nderuar lexues, produktet kozmetike nga brendi gjerman Essence do t’ju ndihmojnë që ju të keni pamje të shkëlqyer moderne, të jeni me stil dhe të argëtoheni çdo ditë të jetës suaj.

1. Prismatic Rainbow – Hijet e ylberit nga shumë ngjyra dedikuar mollëzave, krijojnë një prizmë të shkëlqyeshëm.
2. Colour Boost – Buzkuq i lëngshëm mat për buzët tuaja.
3. I love stage – Është bazë e butë shumëfunksionale e cila përdoret para grimit të syrit dhe e intesifikon ngjyrën dhe e zgjatë qëndueshmërinë e saj.
4. Parfumi Essence Blossoms
5. Llak për thonjë
6. Hija praktike e cila thekson dhe siguron që mollëzat tuaja të kenë pamje holografike falë pigmenteve të reflektimit të dritës.
7. Bukuri 3 dimensionale. Kjo hije do të theksojë sytë tuaj dhe ka një ndikim maksimal.
 

#RevistaTEUTA

 

Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në..

 

 

Revista TEUTA

Revistë Moderne për Gruan Dhe Familjen
"Revista TEUTA"
Prishtinë, Kosovë

 

 

Të gjitha të drejtat e portalit www. revistateuta.com janë të rezervuara.
Asnjë material, nuk mund të shfrytëzohet, kopjohet, riprodhohet, publikohet në asnjë mënyrë nga ndonjë portal apo ndonjë medium tjeter pa leje të shkruar nga TEUTA.
Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. COPYRIGHT TEUTA
Kontakt: info@revistateuta.com  www.revistateuta.com
Prishtinë, Kosovë
 

Mobile Version | Desktop Version