Ti je ketu: Ballina > Moda > Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2019-2020
ELIE SAAB
Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2019-2020

Koleksioni zbavitës vjeshtë-dimër 2019-2020 nga kreatori i talentuar Elie Saab ka paraqitur tendencën më të lartë të këtij stinori: vitet mbresëlënëse të 70-tave. Modelet e veshjes ndyshuan çdo gjendje gri të shkaktuar nga moti apo disponimi jo i mire. Ndriçoi një koleksion tipik femëror me veshje nga ngjyrat e pasura. Çizmet e gjata nga lëkura, një trend tjetër parisien, u shfaqën në sytë e adhuruesëve të modës. Ato kombinoheshin bukur me nuancat e veshjeve dhe i jepnin një efekt mbresëlënës pamjes së përgjthshme. Koleksioni madhështor i talentit Saab ishte i mbushur me romancë dhe shumë dashuri.

#RevistaTEUTA

 

Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në..

 

 

Revista TEUTA
Teuta Magazine

Revistë Moderne për Gruan Dhe Familjen
"Revista TEUTA"
Prishtinë, Kosovë

 

 

Të gjitha të drejtat e portalit www. revistateuta.com janë të rezervuara.
Asnjë material, nuk mund të shfrytëzohet, kopjohet, riprodhohet, publikohet në asnjë mënyrë nga ndonjë portal apo ndonjë medium tjeter pa leje të shkruar nga TEUTA.
Të gjithë shkelësit e këtyre të drejtave do të ballafaqohen me ligjin. COPYRIGHT TEUTA
Kontakt: info@revistateuta.com  www.revistateuta.com
Prishtinë, Kosovë
 

Mobile Version | Desktop Version